Vasaras atpūta

Ceļojumi uz Turciju ir viens no populārākajiem vasaras atpūtas veidiem, kuru katru gadu izvēlās vairāki tūkstoši tūristi no visām pasaules malām.

Atpūta Turcijā ir slavenā ar kvalitāti, komfortu, daudzveidīgo dabu un plašām izklaides iespējām, un viss tas – par draudzīgām cenām.  Turcijas klimats ir radīts atpūtai.  Vasaras Turcijā ir karstas un sausas, gaisa vidējā jūlija temperatūra ir no +25°C līdz +35°C. Ūdens temperatūra Vidusjūras piekrastē ir pietiekoši augsta,  lai varētu peldēties un sauļoties sezonā no aprīļa līdz oktobrim.

Uz Turciju dodas dažāda vecuma un interešu cilvēki – dienas laiku pavadīt pludmalē vai ekskursijās, vakaru – vairākās kafejnīcās, restorānos un naktsklubos. Turcija ir arī piemērota ģimenes atpūtai kopā ar bērniem. Šeit ir viss kas var ieinteresēt jebkura vecuma bērnus –  mazas smilšu pludmalītes, bērnu baseini, akvaparki,  jautras šova programmas un rādošie animatori.

Turcijā ir vairāki kūrorti – katrs ar savu vēsturi, atmosfēru, izklaides un atpūtas virzieniem. Populārākie no tiem ir Antālija, Alānija un Kemera.

Antālija ir galvenais kūrorts Turcijas, un atrodas dienvidos, gleznainā līcī, 30 metrus virs jūras līmeņa.

Visi tūristi vispirms nokļūst tieši šeit, Antālijas starptautiskajā lidostā, un pēc tam paliek vai dodas tālāk uz citām kūrortu pilsētām.

Laiks Antālijā ir labi piemērots vasaras atpūtai. Siltumu mīkstina jūras vēji, radot komfortablu sajūtu tiem, kam nepatīk karstums.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *