Labas brīvdienas

Nav svarīgi, kāds ir neapmierinātības vai nesaskaņu cēlonis, Jums ir nepieciešams plāns, lai tiktu galā ar šīm negatīvajām emocijām. Ķīvēšanās un strīdi ātri sabojās Jūsu brīvdienas. Šie padomi var šķist vienkāršs, bet tie sniegs vajadzīgos rezultātus un ļaus Jums atgriezties no brīvdienām sveikiem un veseliem.

  1. Pieņemiet to… mēs neizvēlamies savu ģimeni. Tas nozīmē arī to, ka mēs neizvēlamies kādas būs mūsu ģimenes locekļu personības! Ikviens ir atšķirīgs, tādēļ mēģiniet uztvert šīs atšķirības kā kaut ko, kas pieder šiem cilvēkiem, nevis Jums. Jums nav jāsadzīvo ar šīm īpašībām katru dienu, Jums nav tās jālabo un Jums nav jāpaskaidro, kādēļ tās neiederas Jūsu pasaulē. Tas mūs noved pie nākamā padoma…
  2. Ignorējiet…jo vairāk laika Jūs pavadāt, iesaistoties ģimenes nesaskaņās, jo mazāk laika Jums būs, lai izbaudītu brīvdienas. It teiciens…. “Jūs nevarat mainīt lietas, bet Jūs varat mainīt savu attieksmi pret tām.” Kas notiktu, ja Jūs vienkārši pamanītu citu cilvēku kaitinošo uzvedību un ļautu tai paslīdēt Jums garām?
  3. Esiet aizņemti… tik bieži mēs pavadāt visu mūsu laiku, lai liktu otram cilvēkam “pārtraukt, saprast, vai mainīties”. Tas aizņem daudz enerģijas, un Jūs nevarat darīt neko citu šajā laikā. Kāpēc neveltīt savu laiku citām darbībām, lai Jums nebūtu jādomā par citiem tik ļoti. Piesakieties darīt jebkādus sīkus mājas darbus, jebko, kas ļaus jums novirzīties tālāk no uguns līnijas!
  4. Esiet lepni par sevi… Roma netika uzcelta dienā, un labas ģimenes attiecības nerodas vienas dienas laikā. Bet katra mazā lieta, par ko Jūs iegūstat kontroli Jūsu uzvedībā, mainīs situāciju. Nospraudiet to par savu personīgo mērķi un neļaujiet sīkumiem Jūs ietekmēt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *