Kas ir lpb

Latvijas Pasta Banka ir akciju sabiedrība, kas pieder Latvijas iedzīvotājiem. Banka tika dibināta 2008. gadā, un kopš tā laika tā mērķtiecīgi iekļāvusies starptautiskajā banku sistēmā, veidojot korespondentkontus klientu pieprasītākajās bankās, kā arī standartizējot maksājumu veikšanu starptautiskajā banku tirgū.

Tai ir divas filiāles – viena Brīvības ielā 54, otra – Katlakalna ielā 1. Tās īpašnieks ir SIA Mono. 46,91% no šī uzņēmuma pieder Mihailam Uļmanam (Latvija), 35,19% – ASV pilsonim Aleksandram Plotkinam, bet 17,9% – Biominam Kajemam. Latvijas Pasta Banka piedāvā pakalpojumus uzņēmumiem un privātpersonām. Tā kādreiz bija Latvijas Pasta sastāvdaļa, taču tagad pieder bijušajiem Lateko īpašniekiem. Šajā rakstā īsi apskatīsim lpb.lv pakalpojumus.

Ko piedāvā Latvijas Pasta Banka?

  • Pakalpojumi privātpersonām – maksājumu kartes, internetbanka, norēķini, uzkrājumi, aizdevumi, u.t.t. Privātpersonām tiek piedāvāta, ja tā var izteikties, “parastā” komercbanku pakete.
  • Pakalpojumi juridiskām personām – norēķini, kartes, internetbanka, aizdevumu saņemšana, u.t.t. Latvijas Pasta Banka arī uzņēmējiem piedāvā

Ko der zināt par Latvijas Pasta Banku?

Par šo banku tiešām ir maz informācijas. Vienīgās sūdzības, ko par bankas darbību var atrast internetā, saistās ar šo banku kā darbavietu. Daži uzskata, ka tiek dota priekšroka krieviski runājošiem darbiniekiem, citi savukārt sūkstās par intervēšanas procesu, kas ir mistisks. Visādi citādi par banku nevar atrast pārāk daudz informācijas, savukārt paši bankas piedāvātie pakalpojumi ir diezgan līdzīgi tiem, kurus piedāvā pārējās komercbankas. Tāpat banka piedāvā veikt darījumus un atvērt norēķinu kontus arī nerezidentiem.

Uzzini vairāk: www.lpb.lv

Pieejams patēriņa un hipotekārais kredīts, tāpat arī tiek piedāvāts veikt investīcijas un darboties valūtu tirgos. Pieejami arī termiņnoguldījumi, kuru minimālā summa sākas ar 5000 eiro. Latvijas Pasta Banka piedāvā izmantot MasterCard kredītkartes. Tiek piedāvāta arī “virtuāla kredītkarte”, kas neeksistē fiziskā formātā. Kopumā bankas cenrādis ir ar nedaudz lielākām cenām, nekā tas ir pārējās bankās. Iespējams, ka bankas galvenais trumpis ir personīgāka pieeja, tādēļ šo banku varētu izvēlēties turīgāki cilvēki, kā arī īpašnieku paziņas, draugi, biznesa partneri.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *