Kā ietaupīt uz lietām, kuras pērkat jaunas

CilvēksTā vietā, lai iegādātos pavisam jaunu datoru, Jūs varat iegādāties lietotus. Nē, nevis bojātus, bet tos ar, piemēram, nelieliem skrāpējumiem vai plaisām korpusā, vai iegādājāties tos izpārdošanās vai iegādājieties lietotu mobilo telefonu, kas vēl joprojām ir aktuāls. Jūs varat iegādāties kabeļus tirgū vai internetā, kur tie būs ievērojami lētāki.

Negādājieties ierīces pārāk lēti, piemēram, mikroviļņu krāsnis, ledusskapjus, plītis vai putekļu sūcēji, jo tām mēdz būt bieži nepieciešams remonts un tās jāmaina biežāk nekā labas kvalitātes ierīces. Atrodiet zīmolu, kas ir pazīstams, un kalpos ilgi, bet ir arī nav pārāk dārgs. Ir vērts maksāt nedaudz vairāk par preci nekā pēc tam maksāt par dārgu remontu un rezerves daļām, piemēram, veļas mašīnas rezerves daļām. Salīdziniet dažādu veikalu piedāvājumus un izpētiet cenu atšķirības par to pašu preci pirms tās iegādes, jo tas Jums noteikti ļaus vairāk ietaupīt.

Svētku laikā preces var būt dārgas. Kāpēc gan neuzdāvināt nelielu dāvanu un nepaturēt pārējo naudu pēc svētkiem, kad sāksies lielās atlaides? Tas ne tikai ietaupīs naudu, bet paildzinās dāvanu došanas prieku.

Daudzi cilvēki atcerētas vakarā izslēgt gaismu, bet ne tik daudzi atceras atvienot elektriskās ierīces. Ir tādi cilvēki, kuri datoru izslēdz tikai tad, kad to nepieciešams restartēt, jo dators nepatērē daudz elektroenerģiju. Tas nav pareizi, ja vēlaties ietaupīt. Jāsāk ar mazumiņu un tad izdosies. Vai zinājāt, ka elektrība joprojām plūst ierīcē, pat ja tā ir izslēgta? Slēdzis uz sienas neizslēdzas. Tas tikai neitralizē strāvu, lai padarītu to drošu. Tāpēc vienīgais veids, kā ietaupīt savu naudu, ir atvienot visas nevajadzīgās ierīces tieši no to avotiem, pirms došanās ārā, vai došanās pie miera. Ir neskaitāmi raksti par to, kā ietaupīt elektrību, gāzi un citas lietas, kas sadārdzina mūsu komunālos pakalpojumus. Lasiet, izglītojieties un Jūs redzēsiet/sapratīsiet, cik viegli ir ietaupīt vairākus eiro katru mēnesi. Gada garumā tā būs patīkama summa, kura Jūs pārsteigs un iepriecinās!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *