Internets Liepājā

Mēdz teikt, ka iedzīvotājiem, kas dzīvo pēc iespējas tuvāk Rīgai ir plašākas interneta izmantošanas iespējas. Tā ir patiesība, taču tas nenozīmē, ka citviet nav pieejami interneta pakalpojumi.

Arī Liepājā ir dažādi varianti, kas atšķiras ar cenu, pakalpojuma klāstu un kvalitāti. Kompānija Lattelecom ir lojāla pret saviem klientiem, tāpēc ar savu pakalpojumu spektru cenšas apkļaut pēc iespējas lielāku teritoriju. Latvijā ir viens no ātrākajiem interneta pieslēgumiem visā pasaulē.

Optiskais internets šobrīd ir iespējams arī Liepājā, kā arī citās pilsētās Latvijā. Ik pa laikam notiek infrastruktūras uzlabošanas pasākumi, tāpēc optiskais internets tuvākajā nākotnē Liepājā kļūs ātrāks un pieejamāks plašākam klientu lokam.

Optiskā interneta cenas var atrast mājas lapā. Tur ievadot konkrētu adresi Jūs varat pārliecināties arī par pakalpojuma pieejamību pašreizējā dzīvojamajā zonā.

Liepājā ir pieejams arī DSL internets, daudzi iedzīvotāji (sevišķi centrā) izmanto bezvadu internetu.  Jo šajā pilsētā ir plašas mobilā interneta izmantošanas iespējas. To vidū ir LMT, BITE, TELE2 un citi mobilo sakaru operatori. Liepājā pieejami arī citu kompāniju interneta pakalpojumi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *