Iemesli, kādēļ jāsāk strādāt no mājām

KarjeraDzīve pēc ilga karjeras pārrāvuma. Atgriezties darba apritē nav viegli. Ja ir sajūta, ka uzreiz nevarēsi atsākt apgrozīties profesionālajā vidē, pamēģini darbu no mājām.

Apstākļi atļauj veikt gabaldarbu. Efektīvi plānots darbs ir dinamisks, produktīvs un pilnvērtīgs. Ja darba efektivitāti varētu uzlabot, veicot to pašu darbu mājās, nevis ar daudz brīvām pauzēm oficiālo darba stundu ietvaros, ir vērts pastrādāt mājas birojā. Tas gan vieglāk izdarāms, ja esi pats sava darba laika noteicējs.

Tu esi noīrējis pārāk dārgu biroju. Neuzmanīgi izvēloties darba telpas, kas neatbilst plānotajam vai esošajam budžetam, var gadīties, ka lielākā daļa algas tiek tērēta par apgaismojumu, īri un citiem komunālajiem maksājumiem. Tādā gadījumā labs risinājums ir iekārtot mājas biroju.

Mainījušās dzīves prioritātes. Nereti jaunās mātes un tēvi pēc 12 mēnešu vai pat pusotru gadu ilguša bērna kopšanas perioda saprot, ka dzīves vērtībām pievienojusies vēl viena – ģimene. Vislabākais veids, kā rūpēties par to, ir, atrodoties pēc iespējas tuvāk mājām. Ja Tava darba specifika atļauj piemēroties darbam mājās, un Tev nav nepieciešami ārēji statusa apliecinājumi, ko nenoliedzami sniedz biroja telpas prestižā rajonā, Tev ir iemesls apsvērt mājas biroja iekārtošanu.

Apkopojot: neapmierinātība karjerā ir nopietns rādītājs, ka laiks kaut ko mainīt. Bieži vien pietiek vienkārši paraudzīties uz situāciju no citas puses. Taču, ja tam ir labi iemesli, sasniegt jaunus karjeras attīstības līmeņus var arī, strādājot no mājām.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *