Hanza

Hanza līzings ir tas pats Swedbank līzings. Tā šo firmu sauca līdz 2004. gada beigām, kad to pārdēvēja par “Hansa līzingu” (ievērojiet atšķirīgo ‘s’ burtiņu!), bet 2009. gadā tā kļuva par tagad plašāk pazīstamo Swedbank līzingu. Hanza līzinga katalogā pašlaik (2014. gada aprīlis) atrodamas 55 lietotas un 12 jaunas automašīnas, kuras iespējams iegādāties ar izdevīgiem procentiem, tātad arī labu ikmēneša maksājumu.

Hanza līzinga piedāvājums

Finanšu līzings ir “parastais līzings”. Šajā līzinga veidā automašīnu pēc līzinga termiņa beigām (un, protams, sekmīgas nomaksas gadījumā) saņemat savā īpašumā. Finanšu līzings paredzēts tiem, kas vēlas iegādāties auto.

Operatīvais līzings jeb noma. Izvēloties šo līzinga veidu, varat maksāt procentus un auto nolietojuma summu. Tas ir paredzēts tiem, kas vēlas braukt ar jaunāku automašīnu, bet līzingam beidzoties, iegādāties citu, veco nepārdodot. Līzinga periodam beidzoties, varat automašīnu nodot atpakaļ pārdevējam, samaksāt atlikušo auto vērtību, kā arī nodot izpirkuma tiesības kādam citam.

Swedbank līzingu iespējams pieslēgt ne tikai viņu pašu pārdotajām automašīnām vai transportlīdzekļiem. Tāpat līzings pieejams visu veidu transportlīdzekļiem, piemēram, arī motocikliem vai ūdens transporta līdzekļiem. Hanza līzingā pašlaik bez jau minētajām 67 vieglajām automašīnām atrodama arī agrikultūras tehnika, industriālā tehnika un komerctransports.

Hanza līzinga nosacījumi

Līzinga nosacījumi ir diezgan vienkārši, lai gan to ir padaudz:

  • Jābūt 18 gadus vecam ar darbavietu, kurā strādājat vismaz pusgadu;
  • Ikmēneša ienākumiem jāpārsniedz 650 “uz rokas”. Pretējā gadījumā nepieciešams galvotājs;
  • Līguma termiņa beigās automašīna nedrīkst būt vecāka par 15 gadiem finanšu līzingā, bet 13 – operatīvajā;
  • Līzingā automašīnu iespējams iegādāties termiņā līdz 5 gadiem;
  • Pirmā iemaksa – sākot ar 10%;
  • Automašīnām ar vērtību virs 4300 eiro nepieciešama KASKO apdrošināšana.

Aizņemieties atbildīgi, atceroties ne tikai par laicīgu līzinga atmaksu (to taču mēs visi zinām…), bet arī par to, ka varat nedaudz ieliekt līzinga pakalpojumus sev par labu: ja neesat drošs, ka vienmēr varēsit samaksāt augstāko iespējamo ikmēneša maksājumu, izvēlieties garāku termiņu. Tāpat varat ikmēneša maksājumu samazināt, iekrājot lielāku pirmo iemaksu. Esiet radoši!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *