Finansējums auto remontam

Ja ikdienā pārvietojies ar savu automašīnu, tad noteikti zini, ka automašīnas uzturēšanas un apkopes izmaksas ir lielas, un neparedzēti remonti gadās diezgan bieži. Izvairīties no automašīnas remonta nevar, tādēļ labākais, ko Tu vari darīt, ir veikt regulāras apkopes, kā arī veidot uzkrājumus, kas būtu paredzēti tieši neplānotu tēriņu segšanai. Tomēr šī brīža straujajos dzīves apstākļos ne vienmēr visiem var izdoties veidot uzkrājumus, jo ikdienas dzīvē neparedzēti tēriņi var rasties katru brīdi. Ja esi saskāries ar situāciju, ka nepieciešami papildus līdzekļi, iespējams Tev var palīdzēt ātrais kredīts auto remontam.

Vai ātrais kredīts auto remontam ir vienīgā alternatīva?

Finanses

Ja Tavā ģimenē ir tikai viena automašīna, kura pēkšņi ir jāved uz servisu, tas var radīt lielas neērtības Tavā ikdienā. Tas nozīmē to, ka Tu šādā situācijā nevari ilgi gaidīt – nepieciešamie līdzekļi ir jāiegūst ātri. Automašīnas remontu Tu vari finansēt dažādi:

  • Izmantojot ātro kredītu;
  • Izmantojot savus uzkrājumus;
  • Palūdzot aizdevumu radiniekiem vai draugiem;
  • Palūdzot avansu darbā;
  • Izmantojot citus aizdevumu veidus, piemēram, kredītlīniju vai patēriņa kredītu.

Ģimene un draugi ne vienmēr varēs Tev sniegt nepieciešamo palīdzību tik ātri, savukārt ātrais kredīts vai kredītlīnija pie nebanku kreditora Tev ir pieejama jebkurā brīdī.

Cik lielu naudas summu vari aizņemties?

Eiro nauda

Ātrus kredītus Latvijā piedāvā dažādi nebanku kreditori, līdz ar to Tev ir lielas izvēles iespējas, tomēr maksimālā aizdevuma summa praktiski pie visiem šāda veida kreditoriem ir vienāda – tie ir 300 eiro, aizņemoties pirmo reizi, un 425 eiro, aizņemoties atkārtoti. Ja automašīnas remontam Tev ir nepieciešami, piemēram, 250 eiro, ātrais kredīts var būt piemērots šādas situācijas atrisināšanas veids. Tomēr atceries – ātrais kredīts auto remontam tiek piešķirts uz maksimums 30 dienām, un tas nozīmē to, ka jau pēc mēneša Tev būs jāatdod paņemtā naudas summa. 

Cik ātrā laikā aizdevums Tev tiks piešķirts?

Ātrajam kredītam Tu vari pieteikties dažādos veidos:

  • Aizpildot kredīta pieteikuma anketu internetā;
  • Aizpildot kredīta pieteikuma anketu kreditora vai tā sadarbības partnera filiālē;
  • Pazvanot uz kreditora klientu apkalpošanas centru, kur kredīta speciālisti Tev palīdzēs iegūt nepieciešamo aizdevumu.

Nebanku kreditori pieteikšanās un pieteikumu izskatīšanas procesu ir padarījuši ērtu un vienkāršu, līdz ar to nepieciešamais aizdevums var tikt piešķirts apmēram vienas stundas laikā. Ja esi iebraucis kādā no uz Latvijas ceļiem neskaitāmajām bedrēm un nolauzis riepu – jau stundas laikā vari iegūt nepieciešamos līdzekļus auto remontam.

Lai izvairītos no nepatīkamām situācijām, atceries par uzkrājumu veidošanu. Tomēr, ja Tev ir nepieciešams ātrais kredīts auto remontam, izvērtē visus piedāvājumus, šāda aizdevuma nepieciešamību, kā arī savas iespējas šādu kredītu atmaksāt laikā. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *