Best

Best līzings ir 2008. gadā dibināts līzinga uzņēmums, kas piedāvā līzinga pakalpojumus privātām un juridiskām personām. Starp tā lielākajiem sadarbības partneriem jāmin “Optimus mēbeles”, “Mēbeles 24”, kā arī neskaitāmi interneta veikali un mazāki uzņēmumi. Best līzings aktīvi darbojas rajonos, tādēļ, ja neesat Rīgas iedzīvotājs, ļoti iespējams, ka esat jau lietojis šīs firmas pakalpojumus, iegādājoties preces līzingā. Tāpat firma aktīvi sponsorē dažādus pasākumus, piemēram, LTV kausu motokrosā, Stipro skrējienu, kā arī Vidzemes MTB kausu.

Best līzinga pakalpojumi

Best līzings, kā varētu likt domāt uzņēmuma nosaukums, piedāvā līzingu. Privātām personām šīs firmas pakalpojums izskatās šāds:

  • Līzings summā līdz 4500 eiro;
  • Lai līzingu saņemtu, jābūt vismaz 18 gadus vecam;
  • Līzingam pirmā iemaksa nav obligāta;
  • Līzingu iespējams saņemt termiņā līdz 3 gadiem;
  • Lai noslēgtu līzingu, nepieciešama pase vai ID karte;
  • Pieejams arī vecāka gadagājuma ļaudīm.

Best līzingu iespējams noformēt uz vietas pie sadarbības partneriem, kā arī piesakoties internetā. Tādējādi varat ar šīs līzinga kompānijas starpniecību pieteikties līzingam gandrīz jebkurai precei, pat tādai, kam pats pārdevējs līzingu nepiedāvā. Pašlaik Best līzings nepiedāvā iegādāties automašīnas uz nomaksu.

Aizņemieties ar mēru

Lai gan līzinga popularitāte pēdējos gados krietni augusi, dažreiz iedzīvotāju lēmumi par līzinga saņemšanu nav pilnībā racionāli. Tā, piemēram, paņemot līzinga preci par 200 eiro, iespējams, var gadīties, ka kopā ar komisiju samaksājat visumā kādus 300 eiro, kas ir ļoti daudz. Bieži vien labāk, nekā iegādāties preces uz nomaksu, būs tām sakrāt – krājkontā vai zeķē, pašlaik (2014. gada aprīlis) īpašas atšķirības nav. Iesakām rūpīgi izvēlēties gan aizdevēju, gan līzinga nosacījumus. Līzings ir labi pielāgojams pakalpojums, kuru varat paņemt gan ilgākā, gan īsākā termiņā, tādējādi izvēloties mazākus vai lielākus ikmēneša maksājumus. Esiet gudri!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *