Acer portatīvie datori

Kvalitatīvi un jaudīgi Acer portatīvie datori par pieejamām cenām. Acer ir viens no vadošajiem portatīvo datoru ražotājiem. Acer ražo ne tikai pieprasītus portatīvos datorus, bet arī serverus, stacionāros datorus, monitorus, planšetdatorus, projektorus un citu tehniku.

Kur iegādāties Acer portatīvo datoru

Acer portatīvie datori nopērkami šeit!

Jums būtu jāzina, kādas funkcijas portatīvais dators pildīs. Ja portatīvais dators būs stacionārā datora aizvietotājs, tad varbūt Jums jāapskata stacionārie datori, jo tie izmaksā daudz lētāk nekā portatīvie datori. No otras puses – portatīvais dators ir aprīkots ar visu nepieciešamo perifēriju (klaviatūru, peli, web kameru, skaļruņiem u.t.t.). Tas ir viens no iemesliem, kāpēc portatīvie datori ir dārgāki, nekā stacionārie datori. Ja Jūs datoru neplānojat pārnēsāt, jums mājās ir daudz vietas, vēlaties ietaupīt uz datora iegādi, tad izvēlieties stacionāro datoru.

Acer portatīvo datoru cenas

Mūsdienās arī portatīvo datoru cenas nav astronomiskas, jo par saprātīgu cenu var iegādāties jaudīgu Acer portatīvo datoru darbam, skolai, izklaidei, spēlēm un vienkārši sērfošanai internetā. Apple gadījumā gan nāksies šķirties no lielākas naudas summas, lai iegādātos portatīvo datoru savām un ģimenes vajadzībām. Apple – tas ir stils, kvalitāte, un viegla lietošana. Apple portatīvo datoru der iegādāties tad, ja Jums nav nekas pretī maksāt vairāk kā EUR 500-600 par portatīvo datoru.

Portatīvo datoru līzings

Ja Jūs esat noskatīties Acer portatīvo datoru no EIRO 100 līdz EIRO 3000, tad Jūs varat iegādāties portatīvo datoru līzingā. Līzings iespējams visām precēm, kuras ir no 100 līdz 3000 eiro. Līzings pieejams sākot no 18 gadu vecuma, ar oficiālu darba vietu (ar darba stāžu ne mazāk kā 3 mēneši) un pozitīvu kredītvēsturi. Ja vēlaties iegādāties portatīvo datoru līzingā, tad norādiet apmaksas veidu „Līzings”.

Portatīvo datoru piegāde

Tiek nodrošinātas piegādes iespējas Rīgā un pārējā Latvijas teritorijā. Ja Jūs dzīvojat Rīgā, tad Acer portatīvo datoru piegādās interneta veikala kurjeri. Ja Jūs dzīvojat ārpus Rīgas, tad Acer portatīvo datoru piegādās DPD kurjerpasts. Interneta veikala kurjeri portatīvo datoru piegādās divu darba dienu laikā pēc pasūtījuma apstiprināšanas, bet kurjerpasts – trīs darba dienu laikā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *