+18

FinansesPilnīgu rīcības un lemšanas iespēju persona Latvijas Republikā iegūst no brīža, kad viņš vai viņa sasniedz pilnu 18 gadu vecumus. Teorētiski līdz ar šī sliekšņa pārkāpšanu cilvēkam ir visa pasaule priekšā un pie kājām. Bet ne viss ir tik jauki kā varētu vēlēties. Jaunieši bieži tiek diskriminēti – darba tirgū kā nepieredzējuši un nepastāvīgi, tātad arī neuzticami, arī finanšu aprindās 18 gadus jauns klients nav tas vēlamākais personāžs, jo nav iespējams pārbaudīt šī cilvēka apzinīgumu un vispārējo potenciālu. Tieši tāpēc arī sms kredīts no 18 gadiem ir visai reta parādība (protams, ja salīdzina ar citiem noteiktajiem vecuma limitiem, piemēram, no 19 vai 20 gadiem).

Viens no izplatītākajiem kredīta veidiem ir aizdevumi, kas paredzēti studentiem – mācību maksas segšanai vai kā ikmēneša materiālais atbalsts studiju laikā. Šie kredītu veidi ir speciāli piemēroti personām bez darba vietas. Reti, kurš jaunietis pēc vidusskolas beigšanas strādā pastāvīgu darbu, ko iespējams savienot ar mācībām un kas ir pietiekami labi atalgots, lai segtu visus nepieciešamos izdevumus studiju laikā.

Gadījumos, kad līdzekļu nepietiek, lielisks risinājums var būt kredīts. Gan studiju, gan studējošā kredīts ir ilgtermiņa aizdevums, kam nepieciešams galvojums. Tos nepieciešams atdot pēc studiju pabeigšanas.

Tāpat pieejams arī ātrais kredīts bez darba vietas. Tiesa ne visas ātro aizdevumu kompānijas to piedāvā. Lai arī, piesakoties ātrajam kredītam nav nepieciešama izziņa no darba vietas, liela daļa kompāniju, aizdevumu piedāvā tikai strādājošiem. Darba vietu un ikmēneša ienākumu apjomu parasti nepieciešams norādīt veicot reģistrāciju.

SMS kredīts ir īstermiņa kredīts internetā, ko iespējams saņemt, nosūtot pieprasījumu ar mobilā tālruņa īsziņas palīdzību. Vispirms ir jāreģistrējas, tad pēc reģistrācijas klients pats var izvēlēties vai pieteikt kredītu no lietotāja profila, nosūtot SMS vai zvanot aizdevējam. SMS kredīts pāris minūšu laikā tiks pārskaitīts uz Jūsu bankas kontu. SMS kredīts ir viens no populārākajiem veidiem, kā pieteikties ātrajam kredītam nosūtot SMS pieprasījumu. Ja Tev neder šāds risinājums, tad pēc reģistrācijas piesaki kredītu internetā zvanot vai no lietotāja profila. Lietotāja profils tiek piešķirts katram aizņēmējam uzreiz pēc reģistrācijas un lietotāja profila apstiprināšanas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *